VPPC dirba kvalifikuoti ir patyrę vaiko raidos specialistai, kurie GALI suteikti pagalbą vaikui ir šeimai. Mums tai įdomus darbas, kuris suteikia galimybę padėti vaikui, turinčiam sunkumų ar sutrikimų, patirti mokymosi sėkmę. Mes į vaiko neatskleistas kognityvines galias žvelgiame kaip į lobį, kurį reikia atrasti.

Violeta Pilipuitienė

Vaikų psichologė

Teikiu individualias konsultacijas vaikams, paaugliams ir jų tėvams. Atlieku konsultacijas vaikams, kurie patiria emocinius, adaptacijos sunkumus, sunkumus mokantis, tėvų skyrybas, netektis, atlieku vaiko psichologinį įvertinimą.

daugiau  

Vita Povilaitytė

Vaikų psichologė - psichoterapeutė

Dirbu su vaikais, kurie turi mokymosi sunkumų, vaikais, kurie susiduria su sudėtingomis gyvenimiškomis situacijomis, vaikais, kuriuos ilgą laiką kankina nerimas, įvairios baimės, liūdesys...

daugiau  

Ligita Monkevičienė

Specialioji pedagogė

Dirbu su 7 - 16 metų amžiaus vaikais, turinčiais mokymosi sunkumų, elgesio, emocijų, raidos ir kitų sutrikimų. Atlieku vaikų pedagoginį vertinimą, nustatau žinių, mokėjimų, įgūdžių ir gebėjimų lygį bei atitikimą ugdymo programoms.

daugiau  

Inga Baškauskaitė - Boronova

Logopedė

Atlieku vaiko kalbos raidos vertinimą bei kalbos, kalbėjimo ir kitų komunikacijos sutrikimų identifikavimą. Teikiu pagalbą vaikams patiriantiems įvairių kalbos ir kalbėjimo sunkumų, konsultuoju tėvus.

daugiau