VšĮ "Vaiko psichologinės pagalbos centras"

Mūsų tikslas - teikti kompleksinę pagalbą šeimoms, auginančioms vaikus, kurie patiria sunkumų mokydamiesi kalbos ir kalbėjimo, skaitymo, rašymo, matematikos. Gebėjimas mokytis yra viena iš esminių kompetencijų šiame greitai besikeičiančios informacijos amžiuje. Deja, dažnai mes neskiriame dėmesio šio gebėjimo ugdymui, o iš vaikų norime tik rezultatų.

Iš savo praktikos pastebime, kad tiek darželyje, tiek mokykloje daugėja vaikų, kurie susiduria su mokymosi sunkumais ir kiekvieną dieną išgyvena įtampą ir stresą.
Jeigu pastebite, kad jūsų vaikui sunkiai sekasi susikaupti, išlaikyti dėmesį veiklos metu, taisyklingai kalbėti, sklandžiai pasakoti,  atsiminti eilėraštį, dainelę, laikytis taisyklių, suprasti mokytojo reikalavimus ar megzti socialinius ryšius, bendrauti, susirasti draugų, tada nedelskite ir kartu su vaiku ieškokite jam reikalingos pagalbos. Nelaukite, kol vaikas praras mokymosi motyvaciją, nenorės eiti į mokyklą, sumažės jo savivertė, pasitikėjimas savo jėgomis, vengs atlikti tam tikras užduotis, pvz., rašyti, skaityti ir pan., - kreipkitės į specialistus.

Mūsų profesinė patirtis ir žinios rodo, kad specialistams gavus galimybę dirbti su dar neįsisenėjusia vaiko problema, pagalba vaikui yra efektyvesnė. O kartais specialistų pagalbos reikia padėti vaikui pažinti savo sunkumus ir išmokti su jais adaptyviai gyventi visuomenėje.

Bendradarbiaukime, stiprindami vaiko emocinį pamatą, asmeninio potencialo didinimui!
Apie mus image